poniedziałek, grudnia 28, 2009

już się nie wykręcisz

unidentified rings

2 w 1
Pierścionki zaręczynowe, bądź ślubne nie muszą być proste i nudne. Choć prostota bywa piękna... można jednak czasem zaszaleć. Nie mam na myśli tutaj ceny, lecz oryginalny projekt.Kiley Granberg (Kanada): Wedding Bands
Obrączki- śrubki to na pewno ciekawa propozycja dla pary. Niemniej jednak forma jeszcze dosyć zachowawcza (ze wskazaniem na płeć) oraz ze względu na użyte szlachetne materiały. Obrączki wykonane są z pozłacanego mosiądzu z cyrkonią.
źródłoGrupa projektowa dialog05 (Niemcy): Eternal Love
Kompatybilne pierścionki i inne cuda proponuje grupa dialog05. Wszystkie projekty łączy jedna zasada- wykorzystanie połączenia USB. Oryginalny pomysł i okazuję się, że bardzo wszechstronny. Tutaj tytuł wyraża symboliczną i ,,komputerową" prawdę. ;)

źródłoJana Brevick: Wedding Set Series
Jana Brevick


Jana Brevick (USA): Wedding Set Series
Artystka wykonała całą serię pierścionków ślubnych na podobnej zasadzie. Wszystkie połączenia pochodzą ze świata komputerowej komunikacji. Idea intrygująca, ale co za dużo to nie zdrowo...
źródłoAna Cardim (Portugalia): Complementary Rings 2007
Klipsiki także łączą dwie części w całość, więc dlaczego nie? Może nie jest to już nic powalającego, ale zawsze to nieco inna propozycja.
źródło


A to taki bonus. Zasada nieco inna, ale pomysł podzielnej całości dla dwojga podobny.Mette Klarskov Larsen (Dania)
źródło

Brak komentarzy: